Karate - Tekmovalci Karate kluba Velenje odlično na domačih tleh

NOVICA 29.01.2018

27. januarja 2018 je v Slovenskih Konjicah potekal 1. mednarodni karate turnir, C ranga, za pokal Konjiškega konja 2018 v sodelovanju s Karate zvezo Slovenije in organizatorjem mednarodnega turnirja, Karate klubom Seki Sv. Jernej.

Tekmovalci Karate kluba Velenje so prikazali dobro začetno formo in borbenost. V močni mednarodni konkurenci in 611. prijavljenimi tekmovalci iz 16 držav so dosegli skupno 4. mesto med 94 prijavljenimi klubi.

Dosegli so naslednje odlične rezultate:
Kata najmlajše v konkurenci 11. tekmovalk: Jovanović Lana - 1. mesto;
Kata malčice v konkurenci 14. tekmovalk: Vanovšek Zoja - 5. mesto;
Kata dečki v konkurenci 28. tekmovalcev: Borovnik Nik - 1. mesto, Vanovšek Enej: 5. mesto, Pašič Isak: 6. mesto;
Kata deklice v konkurenci 23. tekmovalk: Zager Hana - 2. mesto;
Kata mladinci v konkurenci 12. tekmovalcev: Borovnik Domen - 5. mesto;
Kata mladinke v konkurenci 10. tekmovalk: Cesar Pia - 1. mesto, Muharemović Šuhra - 2. mesto;
Kata ekipa dečki: Vanovšek Enej, Pašić Isak, Muharemović Seid - 1. mesto;
Kata ekipa malčice: Jovanović Lana, Jozič Ella, Vanovšek Zoja - 1. mesto;
Kumite dečki -45 kg v konkurenci 14. tekmovalcev : Borovnik Nik - 3. mesto;

Vodstvo Karate kluba Velenje čestita tekmovalcem in trenerjem za požrtvovalno delo in dosežene rezultate!

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje