Smučarski skoki - pokal Cockta za dečke do 14 let in deklice do 15 let

NOVICA 22.02.2018

V sredo, 21. 2. 2018, je v Kisovcu potekalo tekmovanje v smučarskih skokih za pokal Cockta, na katerem so se pomerili dečki, stari do 14 let, in deklice, stare 14 in 15 let.

Velenjske barve so zastopali trije tekmovalci. Prijetno je presenetil enajstletni Enej Faletič, ki je skočil na najnižjo stopničko, Nika Vetrih je pristala ravno pod stopničkami, na 4. mestu. Luka Filip, ki je prav tako skakal dve kategoriji višje, je zasedel 25. mesto.

Enej Faletič, 3. mesto
Nika Vetrih, 4. mesto
Luka Filip, 25. mesto

Čestitamo vsam!