Atletika - Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke 2018

NOVICA 07.05.2018

Včeraj se je na mestnem stadionu v Velenju odvil Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke. Organizator pokala je bil Atletski klub Domžale, ki je bil zaradi nedokončane obnove domačega stadiona, primoran le tega izvesti drugje. Z veseljem smo se odzvali na njihovo prošnjo in jim pomagali pri izvedbi tekmovanja.
Vreme je služilo tako organizatorju, kot tudi atletom, ki so dosegali lepe rezultate. Velenjčani so se odlično borili, izboljševali svoje osebne dosežke in osvojili osem odličij. Med tistimi, ki jim je uspelo stopiti na zmagovalni oder so bili:

Nea Meh, 100 m, 2 mesto,
Alja Trupe, 2000 m zapreke, 2. mesto,
Filip Dominkovič, met kopja, 1. mesto,
Luka Lah, met diska, 1. mesto in suvanje krogle, 3. mesto,
Jaka Grabner, 5000 m hoja, 1. mesto,
Nejc Krejan, 400 m, 3. mesto,
moška štafeta 4 x 100 m, 3. mesto.

Čestitamo!

Vir: Atletski klub Velenje