Finale področnega tekmovanja v rokometu za mlajše dečke

NOVICA 10.05.2018

Danes, 10.05.2018, je v Rdeči dvorani potekalo finale področnega tekmovanja v rokometu za mlajše dečke, na katerega so se po predtekmovanju uvrstile ekipe OŠ Antona Aškerca, OŠ Gorica, OŠ Livada in OŠ Mihe Pintarja Toleda.

Po uvodnih tekmah so se v finale uvrstile ekipe OŠ Antona Aškerca in OŠ Gorica, v boj za tretje mesto pa ekipi OŠ Livada in OŠ Mihe Pintarja Toleda.

V finalu je ekipa OŠ Gorica morala po napeti tekmi priznati premoč nasprotnikom iz OŠ Antona Aškerca. V boju za tretje mesto pa je bila ekipa OŠ Mihe Pintarja Toleda boljša in tako osvojila bronasto odličje.

Rezultate si lahko ogledate v priponki.

Vsem tekmovalcem čestitamo!