Atletika - Dva državna rekorda v hitri hoji

NOVICA 31.05.2018

Minuli vikend sta se na Slovaškem odvili dve mednarodni tekmi v hitri hoji (sobota, 26. maja v Borskem Mikulašu in nedelja, 27. maja v Hlohovcu). Med številnimi hitro hodci se je tekmovanj udeležil tudi atlet AK  Velenje in reprezentant, Jaka Grabner. V soboto je v hoji na 3000 m postavil nov državni rekord s časom 16'02", ki ga je imel doslej Filip Križnik (16'39). V nedeljo pa je postavil doslej najboljši rezultat v Sloveniji v hoji na 2000 m in s časom 9'46".

Bravo!

Vir: Atletski klub Velenje