KARATE KLUB VELENJE BLESTEL NA 3. POKALNI TEKMI

NOVICA 22.10.2018

V soboto, 20. 10. 2018 je v Novi Gorici potekala 3. pokalna tekma Karate zveze Slovenije do 18 let.Na tekmi je sodelovalo 429 tekmovalcev iz 47. klubov. Karate kluba Velenje je zastopalo 15 tekmovalcev. To so bili: Borovnik Nik, Borovnik Domen, Česko Kaja, Kenda Maša, Alić Ines, Cesar Pia, Đogić Ema, Jakob Kukovič Tia, Jovanović Lana, Jozič Ella, Mešanović Benjamin, Muharemović Šuhra, Pašić Adam, Pašić Isak in Zager Hana. Naši tekmovalci so se odlično odrezali in pokazali izredno borbeno in ekipno vzdušje.

Tekmovalci so tokrat zadnjič v letu 2018 nanizali odlične rezultate:
- Jozič Ella (Kata najmlajše – 3. mesto),
- Pašič Adam (Kata najmlajši - 3. mesto),
- Jovanović Lana (Kata malčice - 2. mesto),
- Zager Hana (Kata deklice – 1. mesto),
- Borovnik Nik (Kata mlajši kadeti – 1. mesto),
- Mešanovič Benjamin (Kata mlajši kadeti – 6. mesto),
- Borovnik Domen (Kata mladinci – 2. mesto),
- Cesar Pia (Kata mladinke – 1. mesto),
- Muharemović Šuhra (Kata mladinke – 2. mesto),
- Česko Kaja (Kata mladinke – 3. mesto),
- Cesar Pia, Muharemović Šuhra, Jakob Kukovič Tia (Kata ekipa mladinke – 1. mesto),
- Borovnik Nik (Kumite mlajši kadeti pod 50kg – 1. mesto),
- Česko Kaja (Kumite mladinke nad 59kg – 3. mesto),
- Kenda Maša (Kumite mladinke nad 59kg – 5. mesto).

Naše člane so na tekmi vodili, vaditelji karateja Jasmina Džafić, Natalija Anastazija Kenda in Husejn Beganović. S tekmovalnostjo so naši člani dostojno zastopali Karate klub Velenje in med 47. klubi osvojili 2. mesto. Tako je maloštevilna ekipa izredno dobrih tekmovalcev proti mnogo številčnejšim tekmecem pokazala srčnost in borbenost.

Vodstvo kluba čestita tekmovalkam in tekmovalcem, ter trenerjem predvsem pa njihovim staršem za vztrajanje na zastavljeni športni poti!

Vir: Karate klub Velenje

Foto: Karate klub Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!