KARATE KLUB VELENJE V LAŠKEM DOSEGEL ZAVIDLJIV USPEH

NOVICA 12.03.2019

V soboto, 9.3.2019 je v Laškem potekal turnir Slovenija OPEN, katerega so se udeležili tekmovalci Karate kluba Velenje: Ella Jozič, Lana Jovanović, Gal Jelen, Ema Đogić, Adam Pašić, Hana Zager, Isak Pašić, Nik Borovnik, Tia Jakob Kukovič, Kaja Česko, Šuhra Muharemović, Pia Cesar in Diandra Bekčić.
Tekmovanje je med tekmovalci Velenjskega karate kluba z zmagoslavjem otvorila Diandra Bekčić - PARA-karate ženske~1.mesto.
V katah pa so tekmovalci dosegli naslednja mesta:
Ella Jozič - najmlajše~3.mesto,
Lana Jovanović - malčice~1.mesto,
Adam Pašić - najmlajši~2.mesto,
Gal Jelen - najmlajši~3.mesto,
Hana Zager - deklice~3.mesto, mlajše kadetinje~3.mesto,
Nik Borovnik - kadeti~2.mesto, mlajši kadeti~3.mesto.

Pia Cesar je v kategoriji mladinke zastopala Karate zvezo Slovenije in Karate klub Velenje ter dosegla 3.mesto.
Z odličnim nastopom je zaključil Nik Borovnik - ml. kadeti +50 kg~3.mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem in trenerjem.

Vir: KK Velenje

Foto: Karate klub Velenje