Karate klub Velenje v samem vrhu

NOVICA 01.04.2019

Karate klub Velenje se je v soboto, 30. 3. 2019 udeležil tekme KARATE OPEN ŽALEC.
Prvič so se udeležili tekme in dosegli izjemne rezultate:
Val Štefanič - 2. mesto, Nika Rudolf - 3. mesto, Jaka Mernik - 3. mesto in Nika Tominšek - 3. mesto.
Tekmovali pa so tudi že ustaljeni tekmovalci:
Jaša Ty Pečnik, Adam Pašić, Lana Jovanović, Ema Đogić, Hana Zager, Isak Pašić in Ines Alić.
Sledeči so dosegli:
Adam Pašić - 1. mesto in 3. mesto, Lana Jovanović - 1. mesto in 3.mesto, Hana Zager - 1. mesto in 2. mesto, Isak Pašić - 2x 3. mesto, Ines Alić - 2. mesto.
Spremljala sta jih trenerja Anina Cesar in Husejn Beganović, podporo pa sta jim nudila tudi Silvo Lah in Janja Rednjak.

S seštevkom rezultatov se je Karate klub Velenje zopet uvrstil med najboljše karate klube v Sloveniji.

Čestitamo!

Vir: Karate klub Velenje