Karate - 24. Balkansko prvenstvo v Banja Luki

NOVICA 03.06.2019

V soboto, 1. 6. 2019 so na 24. Balkanskem prvenstvu v Banja Luki nastopile ELLA JOZIČ, LANA JOVANOVIĆ in HANA ZAGER.

Z odličnimi izvedbami sta se do visokih uvrstitev uspeli povzpeti:
Lana Jovanović - kata female U9 - 3. mesto. (Premagala je predstavnici Turčije in Srbije, v repasažu pa še predstavnico Bosne in Hercegovine in tako prišla do velike zmage).
Hana Zager - kata female U12 - 5.mesto. (V repasažu je premagala predstavnici Bosne in Hercegovine ter Hrvaške. Stopničke so ji ušle za eno zastavico).
Elli Jozič je za uvrstitev v naslednji krog v kategoriji kata female U8 žal zmanjkala le ena zastavica.
Punce so se borile po svojih najboljših močeh. Zeeeeelo smo ponosni na naše zvezdice, ki so pokazale, da se trud in trdo delo zagotovo obrestujeta.

V nedeljo, 2. 6. 2019 je potekal zadnji dan 24. Otroškega Balkanskega prvenstva v Banja Luki.

V zasedbi Ella Jozič in Lana Jovanović in reprezentantka Slovenije - kata team deklice 8-9 let, so dekleta osvojila odlično 3.mesto.
Ravno tako je Hana Zager - kata team deklice 12-13 let, skupaj z dvema reprezentantkama Slovenije zasedla izvrstno 3. mesto.
Nik Borovnik je po prvih dveh zmagah v četrtfinalu klonil proti predstavniku BiH. Nato mu je zmanjkalo malo športne sreče za repasaž.

Vir: Karate klub Velenje