Pokal Cockta za mladince do 16 let ter mladinke in mladince do 18 let v Velenju

NOVICA 11.09.2019

Na deževno soboto so se na velenjski lepotici HS 75 pomerili mladinci in mladinke v kategorijah do 16, 18 in 20 let, prav tako pa je potekalo tudi DP v nordijski kombinaciji za mladinke in mladince do 18 let.

Velenjski orli so se pomerili v dveh kategorijah, in sicer do 16 in 18 let, ter si priskočili naslednje uvrstitve:
Mladinci do 16 let
3. mesto: Enej Faletič
23. mesto: Žiga Gajster

Mladinke do 18 let
6. mesto: Nika Vetrih

Mladinci do 18 let
23. mesto: Žan Hriberšek
24. mesto: Maj Felle
29. mesto: Ožbej Kotnik

Kot predskakalca sta se predstavila Lan Novak, katerega skoki so merili 60 in 61 metrov, in Nik Tovornik, povratnik po poškodbi, ki je skočil 53 in 51 metrov. Oba fanta sta skakalca v kategoriji dečki do 13 let.

Fantje, BRAVO!

Vir: SSK Velenje