AKTIVNOSTI OB DNEVU SLOVENSKEGA ŠPORTA

NOVICA 23.09.2020

Na Dan slovenskega športa -23. september, ki ga je Državni zbor RS razglasil za nov Državni praznik bodo klubi in društva odprli svoja vrata in tako omogočili brezplačno vadbo vsem, ki jih utegne zanimati šport.

Dan slovenskega športa, je dan ko naj bi sleherni slovenec in slovenka oblekla trenirko, ter z svojo športno aktivnostjo izrazila odnos do gibanja, športa ter vseh dosežkov, ki so jih naši športniki dosegli na največjih tekmovanjih.

V ta namen se je na pobudo Športne zveze Velenje odzvalo kar 13 klubov, ki na ta praznik odpirajo vrata in vabijo vse športnike in športnice po duši, da se preizkusijo v športih, ki jih zanimajo. To je Dan slovenskega športa, dan vseh strokovnih delavcev v športu, trenerjev športnikov, rekreativcev in tistih, ki spremljajo šport.

Na ta dan bodo svoja vrata odprli naslednji klubi:
- Klub vodnih športov Velenje
- Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje
- Judo klub Velenje
- Planinsko društvo Velenje
- Rokometni klub Gorenje Velenje
- Ženski rokometni klub Velenje
- Društvo za Tai Chi in Qi Gong Zmajev vodnjak Velenje
- Karate klub Velenje
- Klub tajskega boksa Velenje
- Boks klub Ring Velenje
- Atletski klub Velenje
- Andragoško društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Velenje
- Smučarsko skakalni klub Ljubno BTC

Preverite našo Facebook stran, kjer so predstavljene aktivnosti, ki jih posamezni klub izvaja.

Na ta dan pa ne bodo migali le v klubih ampak tudi delavci v podjetjih, na našo pobudo so se odzvali v Podjetniškem centru Standard Velenje, kjer bo v AKTIVNI ODMOR vključenih 22 podjetij. Namen aktivnega odmora je razbremeniti delovni proces zaposlenih in s tem pozitivno vplivati na počutje in produktivnost delavcev.

Več o Dnevu slovenskega športa si preberite na POVEZAVI.

Pridruži se nam in praznuj skupaj z nami!

Foto: Športna zveza Velenje