Prosimo vas, da nam do 28. decembra 2007 po&"/>

RAZPIS ZA NAJBOLJŠE ŠPORTNIKE V LETU 2007

NOVICA 13.12.2007

Prenesite datoteko

Objavljamo razpis za Športnika leta 2007 v MO Velenje. Prireditev "ŠPORTNIK LETA 2007" bomo organizirali v mesecu februarju 2008, predvidoma bo to 01.02.2008 oz. 15.02.2008 v Domu Kulture.
Prosimo vas, da nam do 28. decembra 2007 pošljete predloge za izbor, na priloženih obrazcih.
PREDLOGE SPREJEMAMO SAMO V ELEKTRONSKI OBLIKI!
Obrazce lahko dobite tudi na www.sportnazvezavelenje.si ali mi pišete na mail sportnazveza.velenje@siol.net in vam jih bom posredovala.
Obrazce skupaj z fotografijami lahko prinesete na Športno zvezo Velenje na CD-ju oz. kakšnem drugem mediju, lahko pa jih pošljete po e-mailu na sportnazveza.velenje@siol.net .
Upoštevajo se vsi rezultati doseženi do 15.12.2007.
OBVEZNE PRILOGE:
• ZA VSE KANDIDATE JE NUJNO PRILOŽITI FOTOGRAFIJE V ELEKTRONSKI OBLIKI, KER BOMO PRIPRAVILI ZA VSAKEGA KANDIDATA PREDSTAVITEV V POWER POINTU S SLIKO IN OSNOVNIMI PODATKI.
• OBVEZNO NAPIŠITE NASLOVE PREDLAGANIH KANDIDATOV!!!