Poziv za posredovanje podatkov za ocenitev in razvrstitev društev za 2016-2017

NOVICA 21.09.2015

Mestna občina Velenje je objavila poziv za posredovanje potrebnih podatkov za ocenitev in razvrstitev športnih društev v prednostni program športa v MOV za leti 2016 in 2017.
V skladu z določili Pravilnika za sofinanciranje izvajanja letnega programa športa v Mestni občini Velenje, poglavje IV/1. Prednostni program športa, 28. do 35. člena, je potrebno oceniti in razvrstiti v ustrezne kakovostne razrede prednostnega programa športa športna društva, ki izvajajo programe športne vzgoje otrok in mladine, usmerjene v kakovostni in vrhunski šport ter s svojimi tekmovalci oziroma ekipami redno nastopajo na tekmovanjih za naslov državnega prvaka v uradnih tekmovalnih sistemih svojih nacionalnih panožnih zvez.
Športna društva morajo najkasneje do PETKA 16. oktobra 2015 posredovati podatke oziroma potrdila:
1. Obrazec OCŠD 2016-2017 - OP (priloga 2)
2. kopijo odločbe Upravne enote Velenje o vpisu društva v register društev,
3. potrdilo nacionalne panožne športne zveze (NPŠZ) o številu registriranih društev, ki so včlanjena v zvezo,
4. potrdilo NPŠZ, da je društvo, ki se prijavlja na ocenitev, član te zveze,
5. seznam registriranih športnikov, včlanjenih v ocenjevano društvo,
6. Obrazec OCŠD 2016-2017 - ŠŠ (priloga 3),
7. kopije biltenov z rezultati tekmovanj v letu 2015
Tukaj najdete vse dokumente:
- Poziv društvom za posredovanje podatkov
- Navodila za pripravo in oddajo podatkov
- Obrazec OCŠD 2016-2017 - OP (priloga 2)
- Obrazec OCŠD 2016-2017 - ŠŠ (priloga 3)
Rok za oddajo podatkov je 16.10.2015.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!