Smučarski skoki - Državno prvenstvo za cicibane do 9 let

NOVICA 15.02.2016

SSD Stol Žirovnica je v soboto, 13. 2. 2016, v Planici organizirala tekmovanje za najmlajše tekmovalce. Zbralo se je kar 71 cicibanov do 9 let. Skakali so na skakalnici HS 15. V lepem sončnem vremenu se je Liam Magdič najbolje od naših tekmovalcev znašel na skakalnici. Državno prvenstvo je končal na odličnem 6. mestu. Na 14. mestu je končal Samec Aljaž, 26. mesto je pripadlo Kreže Marku, Brecl Anže je bil 29., Tovornik Nik je zasedel 38. mesto in Brglez Cene je osvojil 55. mesto.
Čestitamo!

Vir: SSK Velenje

Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje