Smučarski skoki - Jerneja Brecl državna prvakinja

NOVICA 21.02.2016

V Kisovcu pri Zagorju je v soboto, 20. 2. 2016, potekalo državno prvenstvo za dečke in deklice do 15 let, dečke do 14 let in ekipno za dečke do 15 let. v vseh kategorijah je bilo na startni listi 90. tekmovalcev.

Jerneja Brecl je v smučarskih skokih osvojila naslov državne prvakinje v kategoriji deklice do 15 let. Jan Bombek je osvojil 5. mesto, Miha Jevšenak pa 30.mesto v kategoriji dečki do 15 let. Domen Šarlah in Gal Žilavec sta bila v kategoriji dečki do 14 let na 43. in 44. mestu.
Domen Šarlah, Miha Jevšenak, Jan Bombek in Jerneja Brecl so nastopili v ekipi SSK Velenje in zasedli 13. mesto.

Vir: Smučarsko skakalni klub Velenje