Državno tekmovanje v smučarskih skokih za učence in učenke od 1. - 4. razreda

NOVICA 02.03.2016

V četrtek 10.3.2016 bo v Planici državno tekmovanje v smučarskih skokih, z alpskimi smučmi, za učence in učenke od 1. - 4. razreda osnovne šole.

Na državno tekmovanje se je iz regijskega tekmovanja, ki je bilo včeraj na Ljubnem ob Savinji, udeležilo 15 najboljših učencev v vsaki kategoriji in 10 najboljših učenk v vsaki kategoriji. Na spodnjih povezavah najdete še enkrat rezultate, obarvani učenci oz. učenke so se uvrstili/le na državno tekmovanje.

1. razred učenci

2. razred učenci

3. razred učenci

4. razred učenci

1. in 2. razred učenke

3. in 4. razred učenke

Za vse nadebudne skakalce in seveda tiste, ki so se uvrstili na državno tekmovanje bo na velenjski skakalnici organiziran trening smučarskih skokov z alpskimi smučmi in sicer v TOREK 08.03.2016 od 15.30 - 17.00.

Predviden program državnega tekmovanja v Planici 10.03.2016:

od 9.00 - 10.00 - prosti trening

ob 10.15 - sestanek vodij ekip

ob 10.30 - začetek tekmovanja

Za podrobnejše informacije se lahko šole oziroma posamezniki obrnejo na koordinatorko šolskih tekmovanj v smučarskih skokih ga. Biserko Drinovec, e-mail: sportna.zveza.trzic@t-2.net.