Področno tekmovanje v rokometu za mlajše učence - finale

NOVICA 06.05.2016

V Rdeči dvorani so se včeraj mlajši učenci (7. razred in mlajši) pomeri na finalu področnega tekmovanja v rokometu.

Po predtekmovanju, ki je potekalo pred prazniki so se v finale uvrstile štiri ekipe, ki so se v finalu med seboj pomerile po križnem sistemu. Tako so na prvi tekmi učenci osnovne šola Antona Aškerca premagali učence osnovne šole KDK Šoštanj 16 : 8, trd boj za vstop v finalno tekmo pa je potekal v drugi tekmi finala, kjer so učenci osnovne šole Livada tesno premagali učence osnovne šole Šalek z 8 : 7. V tekmi za tretje mesto so učenci OŠ Šalek morali priznati premoč OŠ KDK Šoštanj (3 : 14), medtem ko so, v tekmi za prvo mesto, svojo premoč pokazali učenci osnovne šole Antona Aškerca proti učencem OŠ Livada in jih premagali z rezultatom 18 : 12.

Čestitamo vsem sodelujočim!