Atletika - atletski pokal za mlajše mladince in mlajše mladinke

NOVICA 12.05.2016

V nedeljo, 8.5.2016, se je v Domžalah odvil Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke. Organizatorju in tekmovalcem žal vreme ni bilo naklonjeno, saj je bilo tekmovanje zaradi izrednega naliva in toče, prekinjeno. Nadaljevalo se je naslednji dan, to je v ponedeljek, 9.5.2016, v popoldanskih urah. Naši atleti so bili zelo uspešni, saj so mladinke osvojile 5.mesto in mladinci 4.mesto med vsemi klubi v Sloveniji. Posamično so se najbolje odrezali: Živa Bračič, 3000 m, 1. mesto, Dino Subašič, troskok, 1. mesto, Urška Lampret, met diska, 2. mesto, in Štruc Antonio, met kladiva, 3. mesto.

Rezultate si lahko pogledate tukaj.

Čestitamo!

Vir: AK Velenje