Plavanje - Kaja Vrhovnik in Kristjan Meža univerzitetna državna prvaka

NOVICA 19.05.2016

V sredo, 18. 5. 2016, je v Ljubljani potekalo »Univerzitetno državno prvenstvo 2016«. Na njem sta uspešno nastopila študenta plavalca Plavalnega kluba Velenje Kaja Vrhovnik in Kristjan Meža.
Kaja Vrhovnik je osvojila prvo mesto na 200 m prosto (univerzitetni rekord), drugo na 100 m prosto in tretji mesti na 50 m prosto in 50 m delfin.
Kristjan Meža je osvojil prvo mesto na 100 m prosto (univerzitetni rekord), drugi mesti na 50 m prsno in 200 m mešano ter tretji mesti na 50 m prosto in 50 m hrbtno.

Čestitamo!

Vir: Plavalni klub Velenje