Olimpijski festival 2016

NOVICA 20.09.2016

Prenesite datoteko

Spoštovani,

konec tedna bo športni duh preplavil našo prestolnico. Olimpijski komite Slovenije skupaj z nacionalnimi športnimi zvezami pripravlja Olimpijski festival. Potekal bo v petek, 23. septembra, in soboto, 24. septembra, na Kongresnem trgu v Ljubljani.

Letos bo še večji in verjamemo prav tako zabaven kot lansko leto. Predstavilo se bo več kot 30 različnih športov, pripravljenih pa je tudi nekaj dodatnih preiskusov spretnosti. Skupaj kar 34 različnih športnih izzivov. V njih se boste lahko pomerili z najboljšimi slovenskimi športniki. Vse mlade športne junake, ki se boste pridružili, so pripravljene tudi medalje.

Niste športni navdušenec? Nič hudega… v pestrem spremljevalnem programu z Ribičem Pepetom, Čupakabrami, čarodejem in številnimi drugimi aktivnostmi bo zagotovo vsakdo našel nekaj zanimivega.

Več informacij najdete na spletni strani www.olympic.si ali pa sledite informacijam na FB profilu.

Na povezavi https://www.youtube.com/watch?v=UxEzQUB_eUg si lahko ogledate utrip lanskoletnega Olimijskega festivala.

Se vidimo na Kongresnem trgu.
DOBRODOŠLI!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!