PODROČNO TEKMOVANJE V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE DEKLICE

NOVICA 12.12.2005

Prenesite datoteko

V četrtek 08.12.2005, se je od 13.30 ure dalje v Rdeči dvorani v Velenju odvijalo področno tekmovanje v malem nogometu za starejše deklice. Sodelovale so naslednje ekipe: OŠ Gorica, OŠ Bratov Letonje, OŠ Luče in OŠ LJubno, ki so igrale med seboj po sistemu vsak z vsakim. Najboljše so bile deklice iz OŠ Blaža Arniča Luče, ki so zmagala vse tri tekme in se tako uvrstile direktno v polfinale državnega tekmovanja v malem nogometu za starejše deklice. Razultati v priponki.