Šolski šport - Medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše dečke- finale

NOVICA 12.04.2018

Prenesite datoteko

Včeraj, 11. aprila 2018, je v Rdeči dvorani potekalo finale medobčinskega tekmovanja v malem nogometu za mlajše dečke, na katerega so se po predtekmovanju uvrstile ekipe OŠ Gustava Šiliha, OŠ Bratov Letonja, OŠ Livada in OŠ Antona Aškerca.

Prvi dve tekmi, med OŠ Gustava Šiliha in OŠ Antona Aškerca ter OŠ Bratov Letonja in OŠ Livada, sta se končali po streljanju prostih strelov. V finale sta se uvrstili OŠ Antona Aškerca in OŠ Livada, ki sta se uvrstili tudi na področno tekmovanje.

Čestitamo!

Rezultate si lahko pogledate v priponki.

OŠ Livada OŠ Antona Aškerca OŠ Gustava Šiliha OŠ Bratov Letonja