Plavanje - Aida Jusić in Nuša Erjavec na stopničkah

NOVICA 19.02.2019

V soboto, 16. 2. in v nedeljo, 17. 2. 2019, je na Reki potekal mednarodni miting “Victoria – Primorje”. Na tekmovanju v 50 m bazenu je nastopilo 450 plavalcev iz 55 klubov iz Bosne in Hercegovine, Hrvaške, Italije, Madžarske, Velike Bitanije in Slovenije. Med njimi je uspešno nastopila manjša skupina plavalk in plavalcev Plavalnega kluba Velenje.

Najuspešnejši sta bili Aida Jusić in Nuša Erjavec. Aida je osvojila drugo mesto na 50 m hrbtno in tretje mesto na 100 m hrbtno, Nuša pa je bila druga na 50 m prsno.

V A finale se je uvrstila še Tamara Logar na 50 m prsno.

Čestitamo!

Vir: Plavalni klub Velenje