V Velenju je potekal 5. mednarodni miting za paraplavalce

NOVICA 08.04.2019

Mednardnega mitinga so se udeležili vsi slovenski para klubi in nekateri para klubi iz Avstrije, Hrvaške in Bosne in Hercegovine.

Plavalni klub Velenje so zastopali Tjaša Lenko, Maruša Golcer, Anja Golcer, Sabina Cimperc, Nejc Ovčjak, Uroš Petrovič, Gašper Glušić, Urban Goltnik, Aleš Breznik, Alen Šošter, Neo Girotič, Anej Merkač, Amadej Kremžar, Dejan Cvijič, Aljaž Vejnovič in Filip Radosavljevič.

Med njimi so bili najbolj uspešni Aljaž Vejnović, Alen Šošter, Aleš Breznik, Gašper Glušić in Sabina Cimperc.
Organizatorji se zahvaljujejo vsem gostom, sodnikom in drugim, ki so pripomogli k izvedbi tekmovanja.

"Vem, da nekaterim ni bilo lahko. Ampak dejanja so tista, ki štejejo in bogatijo vaše srce," je zapisala Katarina Praznik, glavna trenerka velenjskih plavalcev.

Statistiko medalj si lahko ogledate na POVEZAVI.

Čestitamo!

Vir: Velenjcan.si