POVABILO K SODELOVANJU ŠRI IZPELJAVI POČITNIŠKIH PROGRAMOV

NOVICA 14.05.2007

Tudi v letošnjem letu smo se prijavili na razpis Fundacije za financiranje športnih organizacij s programom Športnih počitnic za vse in prejeli za to nekaj sredstev.
Prosim vas, da pripravite konkretne predloge za počitniške programe in opredelite datume, uro in prostor dogajanja počitniškega programa, podate svoje želje in predloge, ki jih bomo potem skupaj uskladili.
Vsi tisti, ki ste pripravljeni sodelovati pri pripravi počitniških programov med letošnjimi poletnimi počitnicami, se oglasite pri meni osebno ali na e-mail: sportnazveza.velenje@siol.net najkasneje do 25. maja 2007.