OSNOVNA ŠOLA KDK ŠOŠTANJ - DRŽAVNI PRVAKI V EKIPNI ATLETIKI

NOVICA 10.10.2012

Prenesite datoteko

Danes, 10. 10. 2012, je v Slovenj Gradcu potekalo finale ekipnega prvenstva osnovnih šol v atletiki. Organizator tekmovanja sta bila Zavod za šport RS Planica in Atletska zveza Slovenije, ki sta letošnjo izvedbo finala zaupala II. OŠ Slovenj Gradec in Atletskemu klubu Slovenj Gradec. Tekmovanje je potekalo v Športnem centru Vinka Cajnka. Iz Velenja je na tekmovanju sodelovala osnovna šola Livada z ekipo dečkov in ekipo deklic, ki sta obe osvojili 9. mesto.
DRŽAVNI PRVAKI v ekipni atletiki pa so postali fantje OSNOVNE ŠOLE KARLA DESTOVNIKA KAJUHA ŠOŠTANJ, ki so premagali vse ostale sodelujoče ekipe na tekmovanju. Za odličen rezultat iskreno čestitamo vsem tekmovalcem, športnim pedagogom in ravnateljici mag. Majdi Završnik Puc!

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!