ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL LJUBEČNA 2014

NOVICA 24.04.2014

V sredo, 23.4.2014, smo na Ljubečni, na Šolskem plesnem festivalu za osnovne šole, za področje Celja in Velenja, ki ga organizira Plesna zveza Slovenije, spremljali naše mlade plesalce in plesalke. Predstavili so se v standardnih in latinsko ameriških plesih, modernem tekmovalnem plesu, akrobatskem rokenrolu in plesni produkciji. Vsak tekmovalec, ki je prišel, odplesal, pokazal svojo energijo in strast do plesa, si zasluži zlato medaljo. Na festivalu je sodelovalo in tekmovalo zelo veliko učencev in učenk, tako da so imeli sodniki polne roke dela in podrobnega opazovanja. Zaradi velikega števila odličnih plesalk in plesalcev je bila izbira najboljšega ali najbolj pripravljenega zelo težka, ampak z izidom so bili vsi zadovoljni. Naše tekmovalke in tekmovalci so v mlajši in starejši kategoriji modernih plesov pobrali medalje in priznanja. Tekmovalci iz Velenja in Šoštanja so z veliko veselja in solz sreče odšle domov polnih rok. Čestitamo in vam želimo vso srečo na državnem tekmovanju, ki bo 30.5.2014 na Vrhniki.
Nekaj slik si lahko pogledate tukaj.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!