Podpis pogodbe o delovanju regijske pisarne OKS - ZŠZ Velenje

NOVICA 24.09.2015

Danes smo v prostorih Vile Bianca podpisali pogodbo o delovanju regijske pisarne Velenje med Olimpijskim komitejem - združenjem športnih zvez Slovenije in Športno zvezo Velenje. Pogodbo sta podpisala predsednik OKS - ZŠZ Bogdan Gabrovec in predsednik Športne zveze Velenje Bogdan Plaznik. Na tiskovni konferenci ob podpisu pogodbe sta bila prisotna tudi podžupan Mestne občina Velenje Peter Dermol in podpredsednik OKS - ZŠZ Slovenije Janez Sodržnik. Občine, ki jih pokriva regijska pisarna Velenje so: Velenje, Gornji Grad, Šoštanj, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Rečica ob Savinji, Solčava, Šmartno ob Paki.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!