Nordijska kombinacija - Vid Vrhovnik 23. na svetovnem mladinskem prvenstvu

NOVICA 24.02.2016

Včeraj, 23.02.2016, je v Romuniju potekala prva preizkušnja nordijskih kombinatorcev za naslov mladinskega svetovnega prvaka.
Zaradi pomanjkanja snega so kombinatorci skakalni del opravili v ponedeljek. Vid Vrhovnik je s skokom dolgim 85 metrov je zasedal 14. mesto.
Tekaški del pa je potekal v precej poletnih razmerah. Na progi dolgi 10 kilometrov in pri 19 stopinjah nad ničlo so veliko vlogo igrale smuči. V težkih razmerah je Vid Vrhovnik osvojil končno 23. mesto in s tem najboljšo slovensko uvrstitev.

Čestitamo!

Vir: SSK Velenje

Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje Vir: SSK Velenje