Šolski šport - državno šolsko tekmovanje v plavanju invalidov

NOVICA 23.05.2016

Zavod za šport RS Planica in Zveza za šport invalidov Slovenije-Paraolimpijski komite sta tudi letos z dobrim sodelovanjem uspešno izpeljali šolsko tekmovaje. V kratki bazen (25m) v Velenju je v soboto, 21.5.2016, skočilo rekordno 43 mladih invalidov iz slovenskih osnovnih in srednjih šol ter zavodov. Državno šolsko tekmovanje v plavanju invalidov je potekalo v okviru 29. Mamoriala Boštjana Mariniča v organizaciji Plavalnega kluba Velenje. Tekmovanja so se udeležili tudi hrvaški šolarji in starejši plavalci invalidi, ki pa so plavali izven konkurence.

Rezultati šolsko tekmovanje

Rezultati skupno

Vir: Zveza za šport invalidov Slovenije

Vir: Zveza za šport invalidov Slovenije Vir: Zveza za šport invalidov Slovenije Vir: Zveza za šport invalidov Slovenije Vir: Zveza za šport invalidov Slovenije

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!