Razpis za dodelitev štipendij športnikom iz socialno šibkih okolij

NOVICA 17.11.2016

Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez je leta 2014 ustanovil Fundacijo za podporo športnikom iz socialno šibkih okolij, katere glavni namen je podpora športnikom in športnicam, ki izhajajo oz socialno šibkejših družin.

V letu 2016 preko Fundacije nudimo finančno podporo – štipendije kar 75 mladim športnikom.

S pomočjo partnerjev, kot je Mednarodni olimpijski komite ter številnih donatorjev smo zbrali zadostno višino sredstev, da ponovno objavimo razpis. Tokrat je skupni znesek razpisa 55.000,00 EUR.

Skladno s sprejetim in potrjenim pravilnikom, Fundacija za športnike objavlja Javni razpis za dodelitev finančne podpore – štipendij športnikom iz socialno šibkih okolij.
Rok za oddajo vlog je petek, 2. december 2016.

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!