Office 365 za neprofitne organizacije

NOVICA 04.01.2021

Povečajte produktivnost, zmanjšajte stroške in poenostavite upravljanje virov IT v svoji nevladni organizaciji s programom Microsoft Office 365. Upravičenim nevladnim organizacijam Office 365 nudi dostop do uradnih aplikacij in dokumentov od koderkoli.

Upravičene neprofitne organizacije lahko prejmejo spodnje ponudbe kot donacijo ali nadgradnjo na napredne funkcije po izjemno znižani ceni. Če želite biti upravičeni do donacij ali popustov za neprofitne organizacije, mora organizacija imeti priznani status dobrodelne organizacije v državi, obenem pa morate podpisati tudi Microsoftov pravilnik o nediskriminaciji. Microsoft si pridržuje pravico kadar koli preveriti upravičenost strank in neupravičenim organizacijam ukiniti storitev.

Izvedite ali vaša organizacija izpolnjuje pogoje na POVEZAVI.

Za ogled paketov in cen, kliknite na POVEZAVO.

Foto: Športna zveza Velenje