Uspešno izpeljan posvet Športne zveze Velenje za JR za sofinanciranje športa

NOVICA 15.01.2021

Mestna občina Velenje je 11.1.2021, objavila Javni razpis za sofinanciranje letnega programa športa za leto 2021. Rok za prijavo na razpis je 9.2.2021.

V četrtek, 14.1.2021 ob 18.00, smo na Športni zveze Velenje v ta namen organizirali zoom posvet za pomoč pri izpolnjevanju obrazcev za razpis in vprašanja, ki jih imajo prijavitelji glede te tematike (priloge, seznami,…).

Posveta se je udeležilo 27 udeležencev, ki so tekom posveta imeli možnost postaviti vprašanje in tako pridobiti odgovore za lažje izpolnjevanje razpisne dokumentacije oz. prijavnih obrazcev.

Hvala vsem za udeležbo in veliko uspeha pri delu Vam želimo!

Športna zveza Velenje

Športnik leta 2023 v MO Velenje

Ponovno bomo pod žaromete postavili vrhunske dosežke domačih športnikov in športnih delavcev ter jim podelili častne nazive. Vabljeni! Vstop je prost!