[Ženski rokomet] Aktualne državne prvakinje premočne za velenjske članice

NOVICA 22.02.2021

V četrtek 18. februarja so članice velenjskega rokometnega kluba odigrale tekmo 18. kroga proti aktualnim državnim prvakinjam. Zmage so se po 60. minutah veselile gostje z rezultatom 25:40

RK Krim Mercator je že v začetnih minutah pokazal svojo kakovost in v 15. minuti povedel s sedmimi goli prednosti. Članice so prvi polčas odigrale zmedeno in na odmor odšle s trinajstimi goli zaostanka.

V drugem polčasu so punce ŽRK Velenje prikazale boljšo in bolj borbeno igro. Kljub temu pa niso mogle nadoknaditi zaostanka. Končni rezultat tekme je bil 25:40 v korist gostij.

Najboljši posameznici v velenjski ekipi sta bili Nastja Ferenc s petimi zadetki in Aleksandra Žekić s štirimi.

Klara Brglez, rokometašica Velenja:
“Kot pričakovano gresta dve točki v Ljubljano. V prvem polčasu smo odigrale zmedeno. Drugi polčas pa smo odigrale borbeno in pokazale dobro igro. Želim si, da takšno igro prikažemo tudi v nadaljevanju sezone.”

Vir: Ženski rokometni klub Velenje