Približuje se Pikin festival

NOVICA 15.09.2017

V nedeljo, 17. septembra, bodo v Velenju tudi uradno odprli 28. Pikin festival, katerega predfestivalski dogodki že potekajo, trajal pa bo vse do sobote, 23. septembra. Osrednje prizorišče je TRC Jezero, številne prireditve pa bodo, v času pred festivalom in med njim, potekale tudi na različnih mestnih lokacijah v Velenju. Osrednja tema letošnjega Pikinega festivala bo »Pika odkriva podeželje«.

Na Pikinem festivalu se bodo predstavili tudi naši klubi in društva. Od ponedeljka do petka popoldne se bodo na TRC Jezero predstavili Atletski klub Velenje, Nogometni klub Rudar Velenje, Aikido Bushin Velenje, Društvo petanke Velenje, Športno kulturno društvo Dabaneja, Klub brazilskih borilnih veščin, Klub vodnih športov Velenje, Športno društvo ZOO station, Judo klub Velenje, Smučarski klub Velenje, Karate klub Velenje, Smučarskoskakalni klub Velenje, Squash klub Velenje, Ženski rokometni klub Velenje ter Taekwon-do in Kickboks klub Skala Velenje.

Vabljeni!