Nordijska kombinacija - pet stopničk od šestih za SSK Velenje

NOVICA 19.09.2017

V nedeljo, 17. 9. 2017, so se nordijski kombinatorci zbrali v Kranju na skakalnici HS109, kjer so se pomerili na državnem prvenstvu za člane in mladinci do 20 let. Skakalni del je potekal na krajinski skakalnici, tekaški del pa na novi tekaški progi v Planici. Naši fantje so izvrstno nastopili.

Člani: 2. mesto Vid Vrhovnik, 3. mesto Gašper Brecl, 5. mesto Rok Jelen, 10. mesto Ožbej Jelen.
Mladinci do 20 let: 1.mesto Vid Vrhovnik, 2. mesto Gašper Brecl, 3. mesto Rok Jelen, 7. mesto Ožbej Jelen.
Čestitke fantom!

Vir: SSK Velenje