Obisk občine Šmartno ob Paki

NOVICA 20.03.2018

V četrtek, 15.3.2018, sta predsednik Športne zveze Velenje, g. Bogdan Plaznik, in predsednik strokovnega sveta športa za vse Olimpijskega komiteja Slovenije - Združenja športnih zvez, mag. Janez Sodražnik, obiskala občino Šmartno ob Paki.

Namen obiska je bil predstavitev delovanja strokovnega sveta športa za vse, ki deluje v okviru OKS - ZŠZ, delovanja Športne zveze Velenje ter Regijske pisarne Velenje. Pogovarjali so se o možnosti sodelovanja in ustanovitve športne zveze v občini Šmartno ob Paki.