Streljanje - Svetovno prvenstvo za invalide v streljanju 2018

NOVICA 08.05.2018

V petek 4. maja se je v Južni Koreji v kraju Cheongju pričelo 6. svetovno prvenstvo za invalide. Član SD Mrož Velenje Franček Gorazd Tiršek je z zračno puško stoje mešano v kategoriji SH2 bil zelo prepričljiv v kvalifikacijah, saj je bil najboljši s 634,3 krogi. Tiršek je nato odlično začel finale in bil vodilni do 15. strela, ko je zadel 9,9. Kljub naslednjim odličnim zadetkom je takrat izgubil stik z vodilnimi tremi in na koncu osvojil 4. mesto.

Vir: SD Mrož Velenje