Rokomet - Članice ŽRK Velenje osvojile naslov državnih prvakinj 1.B Lige

NOVICA 14.05.2018

Včeraj so članice odigrale zadnjo tekmo te sezone. Premagale so Žrk Šempeter Vrtojba z rezultatom 36:23 in s tem osvojile naslov državnih prvakinj 1.B Lige . Prav tako pa so se vrnile nazaj v 1.A Ligo. Organizatorka Nika Oder je postala najboljša strelka lige in prejela nagrado, ki ji jo je podeli Branko Tamše. Dekleta so poleg pokala in medalj, katera jim je podelila ministrica za obrambo Andreja Katič, prejele tudi vrtnice od igralcev RK Gorenje Velenje.
Zahvaljujemo se fotografu Jurij Kodrun, ki je pomagal obeležiti ta dogodek.

Pohvala gre tudi našim zvestim navijačem olepšali prestop v 1. ligo.

Vir: ŽRK Velenje