ŠPORTNA ZVEZA VELENJE

»100% so zgrešeni vsi streli, ki jih nikdar nisi izvedel.« Wayne Gretzky

Razpis za "Športnika leta 2018"

NOVICA 15.04.2019

Objavljamo razpis za Športnika leta 2018

Na prireditvi, ki bo predvidoma 15.04.2019 v Domu Kulture bomo podelili priznanja in zahvale najboljšim športnicam, športnikom, športnim ekipam, invalidom in športnim delavcem za športne rezultate in delo v letu 2018.

Prosimo vas, da do 25. JANUARJA 2019 izpolnite obrazce na naslovu http://priznanja.sportnazvezavelenje.si.

Uporabniška imena in gesla ostajajo enaka kot lansko leto. Če je kdo geslo in uporabniško ime pozabil oz. ga še nima, naj napiše mail na sportnazveza.velenje@gmail.com in vam ga bomo posredovali.

PROSIM, DA NAVEDETE SAMO TISTE REZULTATE:
- KI JIH JE KANDIDAT DOSEGEL V LETU 2018

- KI SE NANAŠAJO NA KATEGORIJO V KATERI JE KANDIDAT NOMINIRAN (če je nominiran v kategoriji mladincev napišite samo rezultate v mladinski kategoriji)

PREDLOGE SPREJEMAMO SAMO PREKO SPLETNE APLIKACIJE!

Upoštevajo se vsi rezultati doseženi do 31.12.2018.

OBVEZNE PRILOGE, KI JIH MORATE PRILOŽITI PREKO SPLETNE APLIKACIJE:

• ZA VSE KANDIDATE JE NUJNO PRILOŽITI FOTOGRAFIJE V ELEKTRONSKI OBLIKI – če imate fotografije, ki presegajo 10 MB vas prosim, da mi jih dostavite na dvd ali jih prinesete na ključku, v aplikaciji pa pripnite drugo fotografijo (seveda me prosim o tem obvestite po e-mailu)

• ZA VSE KANDIDATE JE ZAŽELJEN TUDI VIDEO MATERIAL, KI GA LAHKO POŠLJETE NA MAIL ALI PA PRINESETE NA ŠPORTNO ZVEZO V ELEKTRONSKI OBLIKI

• OBVEZNO JE POTREBNO NAPISATI DOMAČE NASLOVE PREDLAGANIH KANDIDATOV!!!

Podajte predloge in se vidimo na prireditvi!

Tim Kevin Ravnjak in Janja Garnbret - Športnika leta 2017

Koledar dogodkov

14. ŠTAFETNI TEK SV. BARBARE

DOGODEK