Fundacija Miroslava Cerarja za podporo mladim športnikom

NOVICA 04.12.2019

Spoštovani,

Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez (OKS – ZŠZ) je ustanovil ustanovo, katere glavni namen je nudenje podpore mladim športnikom iz socialno šibkih okolij.

Ustanova se bo v nadaljevanju imenovana Fundacija Miroslava Cerarja za podporo mladim športnikom iz socialno šibkih okolij.

Uprava ustanove, ki jo zastopajo podpredsedniki OKS-ZŠZ, je potrdila razpis za leto 2020 v katerem bomo mladim športnikom, ki so uspešni na področju športa in na področju izobraževanja ter prihajajo iz socialno šibkejših okolij, namenila 60.000 EUR.

Rok za oddajo vlog je v torek, 24.12.2019.
Kasneje oddanih vlog se žal ne bo moglo upoštevati.

Razpisno dokumentacijo najdete na povezavah:

RAZPIS FUNDACIJE ZA ŠPORTNIKE

PRAVILNIK O RAZDELJEVANJU SREDSTEV FUNDACIJE