Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za pionirje in pionirke (U12 in U14)

NOVICA 12.06.2023

V soboto, 10.6.2023 in v nedeljo, 11.6.2023 je na stadionu ob Velenjskem jezeru potekalo Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za pionirje in pionirke (U12 in U14).

Mladi velenjski atleti so uspešno tekmovali. Stopničke so dosegli: Andraž Kolenc - hoja 1000m (U12) je dosegel 2. mesto. Klara Potočnik je zmagala v disciplini hoja 1000m (U12), Jan Voglar je dosegel 2. mesto v metu krogle (U12)

Ekipno je Atletski klub Velenje v obeh kategorija, pionirji (U12) in pionirke (U12), dosegel odlično 3. mesto. V kategoriji pionirji (U14) je dosegel 7. mesto, v kategoriji pionirke (U14) pa 9. mesto.

Podrobni rezultati TUKAJ.

Čestitke vsem atletom in klubom!

Foto: Atletski klub Velenje