CENTER GIBANJA vabi na DOBRODELNO VESLANJE

NOVICA 14.06.2023

Fitnes klub CENTER GIBANJA vabi na dobrodelni dogodek, ki ga organizirajo v ponedeljek, 19.6.2023 med 6. in 22. uro.
Dogodek je odlična priložnost, da športne organizacije, športniki in rekreativci stopimo skupaj ter dokažemo, da šport združuje in da šport ni le telesna aktivnost. Vsi udeleženci so povabljeni, da se predstavijo in kot celota prispevajo 15 evrov kot donacijo.
Na samem dogodku bo organizirano skupno veslanje na posebni veslaški napravi, kjer bodo vsi prisotni veslali približno 10 minut. Cilj je skupno preveslanih kilometrov vseh udeležencev od 6.00 do 22.00 ure skupnega neprekinjenega veslanja tega dne.

Več informacij in prijava: info@centergibanja.com

Prijazno vabljeni!!