Olimpijski dan na OŠ Livada

NOVICA 26.06.2023

V petek, 23.6.2023 smo na osnovni šoli Livada obeležili ustanovitev mednarodnega olimpijskega komiteja in rojstni dan Olimpijskih iger moderne dobe.
V Velenju je olimpijec in nekdanji učenec OŠ Livada, Vid Vrhovnik podoživel svoje šolske dni in se skupaj z otroci zabaval v olimpijskem vzdušju.
Olimpijski šolski program je sestavljal pogovor s športnikom, olimpijski kviz in predaja podpisanega portreta športnika šoli, zaključili pa smo ga s simboličnim rekreativnim tekom vseh udeležencev, kjer je vsak izmed njih za nagrado prejel posebno Foksi olimpijsko kolajno.

Hvala vsem!

Foto: Anže Kovač Foto: Anže Kovač