Sprejem zlatih delfinčkov

NOVICA 27.06.2023

Včeraj smo pred bazenom Velenje v sodelovanju z Mestno občino Velenje, Rdečo dvorano ŠRZ, Plavalnim klubom Velenje in starši pripravili sprejem za delfinčke, ki so minuli teden poskrbeli za izjeme uspeh na Poletnih svetovnih igrah specialne olimpijade v Berlinu.

Prisotne je nagovoril predsednik Športne zveze Velenje Bogdan Plaznik in čestital plavalcem za bogato bero medalj in sicer tri srebrne, eno bronasto in štiri zlate v štafeti 4 x 25 m prosto.

Delfinčkom in trenerki so čestitali tudi podžupanja Aleksandra Vasiljević, predstavnica društva Sožitje Zdenka Berlot in predsednik Plavalnega kluba Velenje Mladen Lamešić.

Iskrene česitike plavalcem in trenerki Katarini Praznik!