Srečno našim športnikom

NOVICA 24.07.2023

Z včerajšnjo otvoritvijo se je tudi uredno začel Olimpijski festival evropske mladine (OFEM) 2023 v Mariboru.

Slovenske barve bodo zastopale tudi velenjske športnice in sicer plavalka Najya Hana Jukić, atletinji Ina Miklavžin in Eva Sevčnikar ter rokometašica Lana Puncer. V rokometu pa bosta predstavnika RK Gorenje Velenje Vanja Dragić in Žan Pajk. V košarki 3 na 3 bo slovenske barve zastopal Filip Razdevšek.

Gre za edinstveno priložnost da Slovenija gosti največji športni dogodek za to starostno skupino športnikov, zato vljudno vabljeni k ogledu in navijanju za naše športnike.

Se vidimo v Mariboru.

Srečno!