Velenjski atleti z odličnimi uvrstitvami na Zimskem prvenstvu v metih

NOVICA 19.02.2024

Nedelja, 18.2.2024 - V Domžalah je potekalo Zimsko prvenstvo Slovenije v metih za članski in mlajši mladinski kategoriji. S prvenstva se velenjski metalci vračajo z odličnimi uvrstitvami.

ČLANI:
1. mesto - Filip Dominković se po poškodbi vrača z naslovom državnega prvaka v metju kopja (72,83 m) in z normo za EVROPSKI POKAL V METIH, ki bo 9. in 10. marca 2024 na Portugalskem (Leiria).
3. mesto - Naida Nišić, kladivo (4kg)

MLADINCI:
1. mesto (v dveh disciplinah) - Oriana Lovrec, kladivo (3kg) in disk (1kg)
1. mesto - Žan Stropnik, disk (1,5kg)
3. mesto - Ajla Derviševič, kladivo (3kg)

Čestitke vsem!

Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje Foto: Atletski klub Velenje