Člani NTK Tempo Velenje uspešni v Črnomlju

NOVICA 20.02.2024

V nedeljo, 18.2. 2024 je v Črnomlju potekal 15. mednarodni turnir v namiznem tenisu, od letos poimenovan “Memorialni turnir Rajko Trempus”. Udeležili so se ga rekreativci kluba Tempo Velenje ter dosegli lepe uspehe.

Na turnirju je bilo 77 udeležencev, razvrščenih v dve kategoriji do 50 let in nad 50 let. Člana NTK Tempo Velenje Ivo Zera in Zoran Gajšek sta osvojila turnir v dvojicah v konkurenci 36 parov, v konkurenci posameznikov pa je turnir osvojil Ivo Zera, Zoran Gajšek je bil tretji.

Čestitke!

Vir: NTK Tempo Velenje