Uspešno izpeljan Zimski športni tabor 2024

NOVICA 07.03.2024

V preteklem tednu smo skupaj s športnimi klubi in društvi ter Rdeča dvorana Velenje uspešno izpeljali "Zimski športni tabor 2024" in druge počitniške aktivnosti. Otroci so tekom zimskih počitnic spoznali različne športne panoge in se naučili osnov vsake izmed njih, sklenili nova prijateljstva, predvsem pa uživali in se zabavali v duhu športa Na ta način so aktivno preživeli počitniške dni in naredili nekaj dobrega tudi za svoje zdravje.

Športne aktivnosti v času šolskih počitnic sofinancirajo Mestna občina Velenje in Fundacija za šport!

Hvala vsem klubom in društvom za pomoč pri izvedbi in staršem za zupanje!