Člani NTK Tempo ponovno uspešni v ligi in turnirju v namiznem tenisu

NOVICA 25.03.2024

V soboto, 23.3.2024 je v Hrastniku potekal 23. EKIPNI TURNIR ZA RUDARSKO SVETILKO V NAMIZNEM TENISU.

Ponovno sta se izkazala Fredi Vodušek - Tempo v paru s Cirilom Kozjekom - Šenčur z osvojitvijo 1. mesta v kategoriji starejših dvojic.

Končuje se tudi tekmovanje v Zasavsko - Savinjski ligi, kjer nastopajo kar tri velenjske ekipe, ki so tokrat pobrale poln izkupiček. V 1. ligi je v zaostali tekmi v Dobovi ekipa A (Zera Ivan, Gajšek Zoran in Ročnik Simon) premagala domačo ekipi z rezultatom 5:6. Ekipa B (Vodušek Tadej, Škerlak Janez in Vodušek Fredi) je gostila ekipo Radeč in dvoboj dobila z rezultatom 9:2. Ekipa C (Pejovnik Janez., Uršej Niko in Majerič Petra , ki nastopa v 2. ligi je v Hrastniku premagala domačo ekipo z rezultatom 5:6.

Čestitamo!

Vir: NTK Tempo Velenje